GSM
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

NBV Hukuk Bürosu Av. Nagehan Bikem VURAL tarafından kurulmuştur. Çözüm ortakları ile birlikte müvekkillerine ihtiyaçları olan tüm hukuki hizmeti en hızlı ve özenli şekilde sağlamaktadır. Müvekkil odaklı yaklaşımıyla hizmet verdiği tüm alanlardaki güncel gelişmeleri takip ederek üst düzey hukuk hizmeti verme felsefesi benimsemiştir.

Kuruluşundan bu yana Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku, Bireysel ve Kolektif İş Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Ticaret Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Sağlık Hukuku başta olmak üzere Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku gibi diğer hukuk dallarında da hizmet vermektedir. Şirketlere gün ve gün danışmanlık hizmeti vererek oluşabilecek hukuki uyuşmazlıkların önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Stajyer Avukat olarak mesleğe atıldığı ilk günden bu yana yoğun çalışma hayatı devam ederken mesleki gelişimi için de çeşitli faaliyetler gösteren Avukat VURAL, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen barolar arası Kurgusal Dava Yarışması’na katılmıştır.  Yarışma için İstanbul Barosu’nun altı aylık yoğun eğitim programına katılarak sözlü ve yazılı aşamaları tamamlamıştır. İstanbul Barosu’nu temsil ettiği dava yarışmasında Prof.Dr. Feridun YENİSEY ve Kemal KARACAN’nın (Yargıtay Onursal Üyesi) bulunduğu jüri tarafından Türkiye ikincisi ve Marmara bölge birincisi seçilmiştir.

Avukat VURAL hukuk bürosunu kurana kadar, şirketlere dava takibi ve danışmanlık hizmeti veren bürolarda çalışmıştır. Sigorta şirketlerinin vekilliğini üstlenerek, lehe ve aleyhe olan seri dosyalarının başından sonuna kadar takibini sağlamıştır. Bunun yanı sıra medya sektöründe yer alan şirketlerin, sigorta şirketlerinin ve bankaların iş hukuku alanındaki davalarının takibini de yapmıştır. Tüm bu dava takiplerinin raporlamasını yurt içindeki genel müdürlükleri ve yurt dışındaki genel merkezleri ile koordineli olarak sürdürmüştür.  Sözleşme incelenmesi, değişen kanunlara ilişkin güncel gelişmelerin takip ederek raporlanması, şirketlere günlük hukuki araştırmalar yaparak danışmanlık verilmesi gibi hizmetlerde de bulunmuştur. Bunların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen GSM firmaları ve bankaların icra süreçlerinin başından sonuna kadar takibini yürütmüştür.

Halen eğitim hayatı devam eden Avukat VURAL; Bahçeşehir Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanındaki yüksek lisansının tez aşamasındadır. Yüksek lisans eğitimi boyunca saygın akademisyenlerden; şirketler hukuku, sigorta, hukuku, sağlık hukuku ve inşaat hukukuna ilişkin dersler almıştır. Sağlık Hukuku ile ilgilenmeye devam ederek tezini bu hususta yazmaktadır. İstanbul Barosu’nun Sağlık Hukuku Komisyonu’nda görev alarak güncel gelişmeleri ve sektördeki hukuki süreçleri takip etmektedir.

Tüm bunlarla birlikte, müvekkillerine dava takibi ve danışmanlık hizmetlerini Maslak Eclipse’te yer alan ofisinde vermeye devam etmektedir.